Kantoorhuur
Een kantoor huren in WTC Almere is heel economisch huren Je kunt namelijk heel slim besparen op vierkante meters dankzij de algemene en gedeelde voorzieningen binnen ons gebouw. Je hoeft binnen je eigen kantoorruimte bijvoorbeeld geen eigen vergaderruimtes in te richten want die bieden wij op het Conference Center. En je hebt geen eigen pantry nodig want je hebt altijd de optie om de lekkere koffie en lunch van de Espressobar en het restaurant te gebruiken. Misschien kun je zelfs zonder de flexplekken binnen je eigen kantoor, want waarom zou je de flexibele medewerkers niet onderbrengen in het Smart Spaces concept van WTC Almere? Dat scheelt al met al een heleboel vierkante meters.
Goedkope kantoorruimte huren
Kantoorruimte huren in het WTC Almere is niet duur, maar goedkoop is zeker niet de term die past bij onze dienstverlening. We maken ons namelijk hard voor een professionele werkomgeving met goede services; een echt visitekaartje voor de huurders en ondernemers in het netwerk, en daar is niks goedkoops aan. In het WTC Almere kun je rekenen op kwaliteit; dat gaat ook samen met een marktconforme huurprijs van een kantoorruimte per m2.
We kunnen al een eigen vloeroppervlak bieden vanaf 150 m2 en er zijn zelfs nog vloeren beschikbaar van 1000 m2, daar waar de torens nog in elkaar overlopen (tot en met de 5de verdieping). Wil je een idee hebben hoe dat eruit ziet, klik dan even hier. In deze visualisatie van WTC Almere kun je de opbouw van de vloeren goed zien maar er gaat natuurlijk niets boven het zelf beleven. Een afspraak maken voor een bezichtiging kan natuurlijk altijd.